ФОП «АМПІЛОГОВ А.М.»

Україна , 84100, Донецька обл. м. Слов'янськ,

ЄДРПОУ:2987602833, Р/С: 26004053623647

МФО: 14360570 ПАТ КБ «ПриватБанк»

тел: +38 (050) 982 36 29

         +38 (050) 551 59 71

e-mail: [email protected]

Прямий теплообмін у порівнянні з іншими видами ТН має низку переваг. Пряме випаровування у більшості випадків виконують у вигляді зондів, таких як і у гліколевого контуру, тільки замість пластикової труби використовується мідна, по якій циркулює фреон, який забирає тепло у ґрунту. Тому називається прямим теплообміном, немає проміжних теплообмінників. За фактом працює лише один компресор, насоси на перекачування теплообмінної рідини не потрібні. Тому вони мають високий показник перетворення електричної енергії на теплову (СМР). Сама по собі система прямого теплообміну дуже проста, в ній немає трв, датчиків протоки, автоматики від замерзання, насосів на перекачування рідини, і тому вона не потребує обслуговування. Це звичайний холодильник, але не за основою роботи, а за аналогічністю обладнання, і тому обслуговування її таке саме, як і холодильника. Зонди, які розташовані під кутом 45 градусів, дозволяють на ділянці 3х3 встановити систему потужністю 20 кВт.

Опалення приватного будинку тепловим насосом: у чому вигода?

По-перше, такі насоси дуже економічні та ефективні. Ви «вкладаєте» 0,2-0,3 кВт електроенергії, що витрачається на живлення компресора, і отримуєте 1 кВт теплової енергії. Тобто, без урахування енергії повітря, води чи ґрунту, ККД теплового насоса дорівнює фантастичним 300-500 відсоткам.

По-друге, такі насоси експлуатують, по суті, безкоштовне та вічне джерело енергії – саме повітря, воду чи ґрунт. Причому це «джерело» поширене повсюдно. Тобто, опалення заміського будинку тепловим насосом можна реалізувати будь-де – хоч на екваторі, хоч за полярним колом. Щоправда, щоб підібратися до такого «джерела» потрібно задіяти енергоємний компресор. Але за рахунок нереально високого ККД усі витрати енергії окупаються у п'ятиразовому розмірі!

По-третє, тепловий насос завжди індивідуальний. Тобто ви не сплачуєте за надлишок енергії. Ваше обладнання буде налаштоване під конкретні побажання та умови експлуатації.

Тому відгуки про теплові насоси для опалення будинку бувають або схвальними, або захопленими.

Крім того, насос не лише гріє. У теплу пору року він може працювати і як кондиціонер, охолоджуючи житло з тією самою ефективністю.

Чому слід вибрати "Geothermal Green-Energy"?

– Ми професіонали з 10-річним досвідом роботи у сфері теплових насосів.

- Сервісне та гарантійне обслуговування. Ви завжди можете звернутися до нас для сервісного обслуговування.

- Консультації інженерів з профільною вищою освітою та великим досвідом роботи з кліматичним обладнанням. З нами правильно підібрати та обслуговувати обладнання просто!

- Ціни. Ми приділяємо особливу увагу нашій ціновій політиці та прагнемо підтримувати ціни на мінімально можливому рівні.

- Власний штат робітників. Ми здійснюємо весь комплекс робіт силами власних висококваліфікованих інженерів з великим досвідом роботи.

У вартість робіт входить виконання всього комплексу підрядних та монтажних робіт, після закінчення яких Замовник приймає в експлуатацію повністю готовий до використання об'єкт, зроблений за індивідуальним побажанням Замовника.

Транспортні витрати розраховуються із розрахунку – 10 грн\км. (в один бік від м. Слов'янська).